پژو هشگر ان فن گستر
پیغام
لطفا اطلاعات زیر را تکمیل نمایید
سامانه تدارکات صادرات<br/>معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

سامانه صادرات خدمات و فروش تکنولوژی با قابلیت صادرات به کشورهای در حال توسعه بهترین راه برای رشد بین المللی کسب و کار شماست ...

سامانه صادرات خدمات و تکنولوژی کشور<br/>معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

ارائه دهندگان خدمات و فروشندگان در بازار آنلاین، به دنبال ارتباطات B2B جدید هستند، با ثبت کسب و کار خود در این بستر ...

سامانه شناسایی فرصت‌های سرمایه‌گذاری<br/>راه آهن جمهوری اسلامی ایران

پروژه "شناسایی فرصتهای سرمایه گذاری راه آهن" با هدف تهیه پکهایی جهت شناسایی لکه های دارای قابلیت سرمایه گذاری در هر ایستگاه به تصویب راه آهن رسیده و ...

سامانه ارتباط با مشتری<br /> 

پورتال مشتریان و سیستم مدیریت اطلاعات شرکت، روند و مراحل انجام کار پروژه و دسترسی مشتریان را بصورت کامل مکانیزه نموده است

ما خدمات مطالعات امکان سنجی,تامین منابع مالی,نظارت بر اجرای طرح و مصرف منابع,ارزیابی طرح ها,شناسایی فرصت های سرمایه‌گذاری,عارضه یابی,مطالعات بازار ارائه می دهیم

در صورتی که شما به یکی از خدمات ما نیاز دارید لطفا از صفحه تماس با ما برایمان پیغام بگذارید!


مطالعات امکان سنجی

مطالعات امکان سنجی

گزارشات امکان سنجی ابزاری برای ارزیابی و بررسی کسب و کار بوده و قبل از هر گونه سرمایه گذاری و اجرای پروژه ، انجام مطالعات امکان سنجی ،ارزیابی و تجزیه و تحلیل پتانسیل آن پروژه لازم و ضروری است. تدوین گزارشات توجیهی طرح (بازار،فنی و مالی) به منظور امکان پذیر بودن موضوع طرح و بررسی درآمدها و شرایط بازگشت سرمایه و در نهایت سودآوری طرح انجام می شود.


ادامه مطلب ...

تامین منابع مالی

تامین منابع مالی، انجام و بررسی و مشخص کردن نیازهای مالی پروژه در طی تمامی فرآیند توسعه آن و ارائه بسته ای برای آگاهی کامل از مخاطرات پیش رو در توسعه پروژه است. در این رسته با توجه به ویژگی های پروژه و شرکت توسعه دهنده، و همچنین قابلیت های ابزارهای تأمین منابع مالی در کشور، برنامه ای کامل برای تامین مالی طرح نوشته می شود. این برنامه شامل تمامی پیش نیازها و اقدامات لازم برای استفاده از منابع مالی مورد نیاز در زمان توسعه پروژه بوده و از پیش، توسعه دهنده پروژه را با تمامی ابعاد مساله تامین منابع مالی و راه حل های آن آشنا خواهد کرد.


ادامه مطلب ...
تامین منابع مالی
نظارت بر اجرای طرح و مصرف منابع

نظارت بر اجرای طرح و مصرف منابع

نظارت بر فرآیند اجرای طرح به منظور اطمینان از اجرای صحیح طرح مصوب و همچنین مصرف صحیح منابع تخصیص یافته به طرح در قالب گزارش بازدیدهای دوره ای می باشد.


ادامه مطلب ...

ارزیابی طرح ها

ارزیابی طرح عبارت است از بررسی و ممیزی همه جانبه یک طرح امکان سنجی به منظور راستی آزمایی و تعیین صحت اطلاعات و نتایج درج شده در مطالعات امکان سنجی جهت سرمایه گذاری در طرح.


ادامه مطلب ...
ارزیابی طرح ها
شناسایی فرصت های سرمایه‌گذاری

شناسایی فرصت های سرمایه‌گذاری

شناسایی فرصت های سرمایه گذاری و جذب سرمایه عبارت است از بررسی وضعیت کلی فضای کسب و کار و شناسایی فرصت های مناسب برای سرمایه گذاری در پروژه های بهینه یا توجیه پذیر و ارائه نتایج در قالب گزارشات قابل استفاده برای سرمایه گذاران.


ادامه مطلب ...

عارضه یابی

عارضه یابی به منظور جمع آوری اطلاعات و بررسی ساختار سازمانی، محیط سازمان، استراتژی ها، سیستم های مدیریت منابع انسانی، سیستم های اطلاعاتی، فرهنگ سازمانی، خط تولید، ماشین آلات و تجهیزات در جهت انتخاب راهکارهای بهبود انجام می گردد


ادامه مطلب ...
عارضه یابی
مطالعات بازار

مطالعات بازار

مطالعات بازار (Market Studies) جز بسیار مهمی از گزارش های امکان سنجی (طرح توجیهی یا Feasibility Study) به شمار می رود که در پروژه های صنعتی و خدماتی از آن استفاده می شود. این مطالعات، مستقل از سایر بخش ها انجام می گیرد و نتایج آن مبین آن است که آیا در بازار برای این نوع محصول یا خدمت، تقاضایی تعریف شده است یا خیر!


ادامه مطلب ...

سوابق کاری با توزیع کشوری

جهت نمایش اطلاعات روی استان مورد نظر کلیک نمایید


جهت نمایش اطلاعات روی استان مورد نظر کلیک نمایید

اطلاعات شامل:

  • اندازه دایره های رو نقشه در هر استان نشانگر حجم پروژه ها از لحاظ تعدادی
  • محاسبه و نمایش انواع پروژه های کار شده در استان
  • محاسبه و نمایش تعداد پروژه ها برای هر نوع پروژه در استان

*** جهت نمایش روی فضای آبی روی هر استان کلیک نمایید.

*** از دکمه های کنار نقشه میتوانید برای بزرگ و کوچکنمایی نقشه استفاده کنید.


نمایندگی ها و کارگزاری‌ها


به موجب وجود ريسک های سياسی و تجاری در روند صادرات و به منظور تشويق صادركنندگان به توسعه فعاليت های صادراتی خود و كاهش نگرانی آن ها در اين زمينه و ارائه پوشش های لازم به آن ها در مقابل ريسک های سياسی و تجاری و به منظور تامين امنيت مالی صادركنندگان ايرانی و در نتيجه توسعه موثر صادرات غير نفتی كشور، صندوق ضمانت صادرات ايران به عنوان يکی از زيرمجموعه های وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت با شخصيت مالی و حقوقی مستقل تاسيس گرديد.

صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری به منظور تجاری سازی نوآوری ها و اختراعات، کاربردی نمودن دانش و دستاوردهای پژوهشی و تکمیل زنجیره ایده/ محصول/بازار از شرکت های دانش بنیان پشتیبانی و حمایت کرده و خدمات مالی و اعتباری از جمله کمک، تسهیلات و مشارکت برای آنها تامین می نماید. به طور کلی هدف نهایی صندوق نوآوری و شکوفایی به عنوان یک نهاد توسعه ای کمک به رونق اقتصادی کشور از طریق حوزه های دانش بنیان و فناوری های برتر می باشد.

از آن ‌جایی که یکی از اصلی ‌ترین موانع اعطای تسهیلات اعتباری برای تعاونی‌ها نداشتن وثایق کافی مورد نظر موسسات مالی و اعتباری و بالا بودن ریسک سرمایه ‌گذاری برای این بنگاه‌ها است، صندوق ضمانت سرمایه ‌گذاری تعاون، جهت توسعه بخش تعاون و رفع موانع آن، از طریق اعتبارسنجی متقاضیان نسبت به صدور انواع ضمانت‌ نامه‌ اقدام می‌نماید.

1263
تعداد قرارداد
2787
تعداد پروژه
51
تعداد افتخارات
337
مشتریان وفادار